Witamy

PPG to jeden z największych producentów farb i lakierów na świecie. Wyroby sygnowane tą marką można znaleźć w najdalszych zakątkach kuli ziemskiej.
PPG wytwarza farby dla budownictwa, powłoki ochronne do metalu, wyrobów dla przemysłu okrętowego oraz farby do malowania drewnianych okien i drzwi.

Producenci drewnianej stolarki w Polsce już od kilkunastu lat stosują do zabezpieczania wytwarzanych okien i drzwi profesjonalne produkty PPG. Nasze systemy łączą w sobie bardzo wysokie parametry estetyczne i trwałość użytkową wymaganą przez odbiorców finalnych z optymalnymi parametrami aplikacyjnymi wyrobów, niezwykle pożądanymi z punktu widzenia producentów.

O technicznej doskonałości naszych produktów i ich uniwersalności świadczy fakt, że PPG zaopatruje zarówno największych wytwórców stolarki dysponujących przemysłowymi urządzeniami aplikacyjnymi jak i niewielkie zakłady rzemieślnicze.

Nasi specjaliści będący w codziennym kontakcie z klientami dobierają najbardziej optymalne systemy powłok malarskich dla konkretnego przeznaczenia i technologii malowania. Profesjonalizm w działaniu i najwyższa jakość oferowanych produktów są siłą sprawczą sukcesów rynkowych jakie odnosimy.

Nowość

Sigma Protector

Profesjonalny środek do pielęgnacji i konserwacji drewnianych powierzchni okien i drzwi zewnętrznych wykończonych wyrobami Sigma. Znacznie wydłuża trwałość powłoki lakierowej oraz ułatwia utrzymanie ram okiennych i powierzchni drzwi w czystości.

Więcej »
ppg
Copyright © 2009 PPG Polifarb Cieszyn SA. Wszytkie prawa zastrzeżone.
Projekt graficzny i utrzymanie WizjaNet
Strona kojarzona z: ,